حذف انواع آلاینده های صنعتی با جاروبرقی صنعتی

دستگاه های مکنده و جاروبرقی صنعتی به منظور پاسخگویی به نیازهای خاص کاربران و انجام کارهای خاص که به صورت عادی کنترل نمودن آن ها سنگین و دشوار است، طراحی و ساخته شده اند. تفاوت عمده جاروهای صنعتی با جاروبرقی های خانگی در کارایی و استحکام آن ها است. یک جارو برقی صنعتی با عملکرد بالای خود شناخته می شود و قادر خواهد بود به طور مداوم و طولانی مدت به کار بپردازد.

10 دلیل برای استفاده از جاروبرقی صنعتی

کاهش اتلاف وقت در فرآیند نظافت

بدون نیاز به متوقف ساختن پروسه تولید

تعمیر و نگهداری سریع تر ماشین آلات

ایجاد محیط کار ایمن

تولید اتوماتیک بیشتر

کاهش خرابی تجهیزات و ماشین آلات

بازیابی و استفاده دوباره از ضایعات جامد و مایع

بدون هدر رفت مواد اولیه و خام

بدون ایجاد اختلال در فرآیند تولید

جاروبرقی صنعتی تضمین کننده :

عملکرد فوق العاده

قرار گیری بهره وری تولید در بالاترین سطح ممکن به دلیل امکان کارکرد پیوسته مکنده و از میان برداشتن هزینه های توقف تولید

کاهش هزینه ها و اتلاف مواد به دلیل عمر طولانی دستگاه

حداکثر بازدهی حتی با وجود ریزترین ذرات آلاینده

حداکثر ایمنی حتی در محیط های بالقوه انفجاری

انتخاب جاروبرقی صنعتی

ساختار مکنده های صنعتی مستحکم بوده و از جنس فولاد ساخته شده است و با پوششی از رنگ اپوکسی پوشانده می شود. این دستگاه ها مجهز به چرخ هایی هستند که جا به جایی و کنترل آن را برای کاربر آسان می سازد و کاربر می تواند مکنده صنعتی را روی سطوح مختلف به حرکت در آورد. جاروهای صنعتی در مدل های متنوعی تولید شده اند از همین رو در هنگام انتخاب دستگاه مناسب ضروری است پیش نیازهای شغلی یعنی شرایط موجود به دقت بررسی گردد.

– آیا لازم است مواد ریز پودری و خطرناک جمع آوری گردد؟

– آیا باید موادی با حرارت بالا جمع شود؟

– آیا جاروبرقی در محیط های دارای حساسیت بالا نسبت به آلودگی مورد استفاده قرار می گیرد؟

– آیا مواد مایع هم باید جمع آوری شوند؟

– حجم مواد چه میزان است؟

– مواد خاصیت خورندگی هم دارند؟

– و …

جاروی مرکزی

در برخی از محیط های صنعتی و کارگاهی که انتشار آلاینده ها و ضایعات در محیط مشکلات زیادی را به بار می آورد، جمع آوری این مواد به طور مستقیم از نقطه تولید یک راه حل موثر و کارآمد به شمار خواهد آمد. این امر با استفاده از سیستم جاروی مرکزی محقق می گردد، به صورتی که دستگاه در محلی ثابت نصب شده و از آن به نقاط مورد نظر توسط لوله کشی انشعاب گذاری می شود. به این ترتیب آلودگی بلافاصله پس از تشکیل از منبع مکش می گردد و ذرات دیگر فرصتی برای ورود به محیط نخواهند داشت. این حالت یک اتفاق بزرگ و تاثیر گذار برای محیط مورد نظر است و به شدت از میزان خرابی ها، استهلاک، هزینه های نظافت و زمان توقف تولید کاسته می شود.

جمع آوری مواد داغ

جارو برقی صنعتی یک ابزار ضروری در کارخانه های بزرگ و کارگاه های کوچک می باشد. به عنوان مثال در صنایع غذایی مکنده صنعتی کاربردهای مختلفی می تواند داشته باشد؛ نظافت های عمومی و جمع آوری زباله ها با استفاده از این تجهیزات انجام می پذیرد و در این زمینه به منظور رعایت مقررات ایمنی مکنده های ضد انفجار پیشنهاد می گردد. از طرف جهت نظافت بخش های داخلی ماشین آلات همانند فرها جاروهای صنعتی قابل به کارگیری هستند. در صورتی که ذرات دمای بالایی داشته باشند امکان نصب فیلترهای عایق حرارت بر روی دستگاه وجود دارد. این تنها نمونه کوچکی از کاربردهای دستگاه های جارو برقی صنعتی است و طراحی این تجهیزات بر اساس انواع آلودگی های صنعتی و شرایط محیطی صورت پذیرفته و در کنار آن لوازم جانبی متعددی برای تسهیل بخشیدن به فرآیند جمع آوری مواد با توجه با حجم و ماهیت فیزیکی آن ها ارائه می گردد.

 

لینک های مفید :

جاروبرقی صنعتی : فهرستی از محصولات

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش