برگزاری پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت RCM

به مناسبت پنجاهمین سال تأسیس شرکت RCM یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان دستگاه های نظافت صنعتی هم چون اسکرابر ، جشنی به همراه کارکنان، تأمین کنندگان و دوستان برگزار گردید و در طی این مراسم از برخی افرادی که حامی این شرکت بوده و در دست یابی به موفقیت های آن نقش داشته اند، تشکر و قدردانی به عمل آمد.

شرکت RCM برای پنجاه سال آینده چه هدفی را پیش روی خود قرار داده است؟ تجدید حضور در بازار بر اساس تنوع محصولات و ویژگی های برتری که طی سال ها سبب پیشرفت و توسعه این شرکت گردیده است : قابلیت اطمینان، ماندگاری و کاربری آسان ماشین آلات نظافتی.

تاریخ بیست و هفتم ماه ژوئن مصادف با سالگرد پنجاه سالگی شرکت RCM رویدادی بزرگ در زمینه کسب و کار بود. این کمپانی در سال 1967 میلادی و بر پایه اشتیاق و نبوغ خانواده Raimondi تأسیس گردید و با پشتیبانی کارکنان روز به روز به گسترش و موفقیت بیشتری دست یافت. در جشن پنجاه سالگی علاوه بر تمامی کارکنان شرکت، افرادی از شرکت های دوست و همکار هم چون ASSMO و MACROCLEAN در این مراسم حضور یافتند؛ زیرا در طول این سالیان رویاها، امیدها، پروژه ها، موفقیت ها و حتی اشتباه هایی را در کنار یکدیگر تجربه نمودند و بهترین ها را به همدیگر هدیه داده اند.

در مراسم پنجاهمین سال فعالیت Roberto و Renzo از خانواده Raimondi از مهم ترین اتفاق های این سال ها سخن گفتند و از همکاران مهم و تأثیر گذار یاد کردند. ” هنگامی که این شرکت در سال 1967 شروع به فعالیت نمود تنها 20 نفر در آن مشغول به کار بودند، به همراه خودم و برادرم Renzo. اکنون بسیار خوشحال و مفتخر هستم که اعلام کنم که در حال حاضر تعداد افراد مشغول به کار در کمپانی RCM به 160 نفر می رسد. “

در ادامه مدیران بخش های داخلی و ارزیابی فعالیت های تولیدی به سخنرانی پرداختند. از اهمیت حضور شرکت RCM در اقتصاد محلی سخن گفتند و تأکید کردند که این شرکت هم چنان می تواند به عنوان یک نماد برای آینده مورد توجه قرار گیرد. پس از آن Riccardo Raimondi و Fabio Venturi درباره تغییرات، پیشرفت ها و چشم انداز آینده شرکت صحبت نمودند.

شرکت RCM روند نوسازی ساختار خود را ادامه خواهد داد، ریشه های تاریخی خاص خود را حفظ می نماید و نیازهای بازار را همواره از طریق شبکه فروش و کارکنان خود دنبال می کند.

در ادامه این برنامه از کارکنانی که بیش از سی سال در این شرکت مشغول به کار بودند، تقدیر به عمل آمد، افرادی که هر روز انرژی خود را در بخش های مختلف شرکت صرف نموده اند. از تولید گرفته تا حسابداری، از قطعات یدکی تا خدمات ، از فروش تا انبارداری و از بازاریابی گرفته تا خدمات فروش.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش