دلایل منطقی برای استفاده از جاروی صنعتی

حضور آلاینده ها در محیط های صنعتی و کسب و کار امری اجتناب ناپذیر می باشد. معمولا بخش اعظم آلاینده ها در فرآیند تولید محصولات ایجاد شده و حضور آنها در محیط نه تنها می تواند فرآیند تولید محصولات را مختل نماید بلکه با تاثیر بر روی کیفیت محصولات، موجب کاهش سود آوری و بهره وری می گردد. بی شک جمع آوری و حذف موثر آلاینده ها از محیط کسب و کار نه تنها می تواند تاثیرات مطلوبی در روحیه افراد داشته باشد بلکه سلامت و ایمنی محیط را تضمین نموده و با حفظ کیفیت اولیه محصولات موجب ارتقا سودآوری و بهره وری کسب و کار می گردد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار دشوار و زمان بر می باشد اما استفاده از سیستم های مکانیزه و صنعتی چون دستگاه جاروی صنعتی با تسریع و تسهیل در امر شستشو و نظافت موجب ارتقا کیفیت نظافت می گردد. در ادامه مقاله به بررسی دلایل استفاده از دستگاه جاروبرقی صنعتی خواهیم پرداخت:

 

ساز و کار دستگاه جاروبرقی صنعتی

لوازم جانبی جاروبرقی صنعتیجاروبرقی صنعتی ساختاری مشابه جاروبرقی های خانگی دارد . با این تفاوت که این دستگاه ها به واسطه سازگاری با عملیات های سنگین نظافتی به جای موتور های کلکتوری و پمپ های سانتریفیوژال، مجهز به موتور های توربینی و پمپ های ساید چنل بوده و از این رو علاوه بر اینکه قادر به فعالیت 24 ساعته می باشند از قدرت و سرعت مکش بالاتری نیز برخوردار هستند. استفاده از فولاد در ساختار این دستگاه ها موجب افزایش مقاومت و طول عمر دستگاه در شرایط سخت کاری می گردد.

 

دلایل منطقی برای استفاده از جاروی صنعتی

استفاده از سیستم های مکانیزه ای چون جاروی صنعتی به جای شیوه های متداول و سنتی نظافت دارای مزایای متعددی می باشد که در ادامه به تشریح این موارد می پردازیم:

 

بهبود کیفیت هوای پیرامون

جاروبرقی صنعتیاستفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت مانند جاروی دستی موجب انتشار حجم بالایی از ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون می گردد. ذرات ریز معلق در هوا با نفوذ به سیستم تنفسی افراد می تواند موجب بیماری های تنفسی گردد. این درحالیست که دستگاه های مکنده یا همان جاروی صنعتی به واسطه استفاده از سامانه مکش و ایجاد خلا در داخل مخزن دستگاه آلاینده ها را مکش نموده و مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در هوای پیرامون می گردند.

 

ارتقا و حفظ کیفیت محصولات

جاروی صنعتیارائه و تولید محصولی با کیفیت هدف اصلی هر کسب و کاری می باشد. مسلما کیفیت بالای محصولات ارائه شده نقش کلیدی در ارتقا بهره وری و سود آوری کسب و کار ایفا می نماید. استفاده از شیوه های سنتی نظافت موجب انتشار ذرات ریز گردو غبار در فضا شده و در نهایت با گذشت زمان این ذرات بر روی محصولات تولید نشست کرده و موجب کاهش کیفیت محصولات می گردند. از آنجایی که استفاده از جاروی صنعتی مانع از انتشار ذرات معلق در هوا می گردد، موجب حفظ کیفیت اولیه محصولات شده و در نهایت موجب افزایش بهره وری می شود.

 

سهولت دسترسی به بخش های دور از دسترس

مکنده بازیابی و جداسازی مواداستفاده از نازل های متنوع در دستگاه مکنده صنعتی امکان دسترسی به بخش های مختلف را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. دسترسی به بخش های دور از دسترس، و جمع آوری موثر و با کیفیت آلاینده ها از محیط موجب ارتقا سطوح بهداشتی محیط و در نتیجه محیطی سالم تر برای پرسنل می شود. 

کاهش در هزینه ها

مکنده صنعتیاستفاده از شیوه های مکانیزه و صنعتی در امر نظافت به واسطه داشتن سرعتی بالاتر از شیوه های سنتی موجب کاهش در تعداد نیروی خدماتی و همچین کاهش زمان لازم برای نظافت می گردد. با توجه به اینکه بخش عظمی از هزینه های مرتبط با نظافت مربوط به دستمزد نیرو های خدماتی می باشد، کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش در هزینه ها و در پی آن افزایش بهره وری و سودآوری می گردد.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش