کاهش هزینه شستشو در سالن های ورزشی با کفشوی صنعتی

کفشوی صنعتی

امروزه استفاده از محیط ها و سالن های ورزشی بسیار افزایش یافته است و این مکان ها در تمامی شهر ها یافت می شوند. فعالیت های ورزشی باعث می شود که سطوح کف در این مکان ها در معرض آلودگی ها و آلاینده های محیطی قرار گیرد. نظافت و شستشوی سنتی مانند تی و سطل کارایی لازم را ندارد و بسیار وقت گیر می باشد. به همین منظور استفاده از تجهیزات نظافتی مدرن و پیشرفته مانند دستگاه های اسکرابر می تواند کمک به سزایی در افزایش کیفیت و سرعت نظافت داشته باشد. در این مقاله به کاربرد دستگاه کفشوی صنعتی در سالن های ورزشی پرداخته می شود.

خرید دستگاه کف شوی سالن و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت

کاربرد کفشوی صنعتی

اسکرابرکفپوش های موجود در سالن های ورزشی در انواع گوناگونی ارائه می شوند و می توان از زمین شوی ها برای شستشو و نظافت با کیفیت آن ها و کاهش هزینه های جاری نظافتی استفاده نمود. همچنین، از دیگر ویژگی های استفاده از کف شوی صنعتی کاهش چشمگیر در مصرف آب و افزایش طول عمر سطح و کفپوش می باشد. دستگاه کفشوی صنعتی مجهز به سامانه برس زنی به همراه پاشش آب و تی مکش می باشد که به راحتی آلاینده ها را از سطح جدا نموده و توسط سامانه مکش جمع آوری می کند.

نظافت کفپوش چوبی

سالن های ورزشی مانند بسکتبال از کفپوش های چوبی استفاده می کنند. نظافت و شستشوی چوب بسیار حساس است و می تواند باعث آسیب دیدگی چوب و باد کردن آن شود که هزینه تعمیر یا تعویض سنگینی را به ورزشگاه تحمیل نماید. کفشوی صنعتی به سبب سیستم برس و مکش خود می تواند گزینه مناسبی جهت نظافت سطوحی چوبی باشد. هرچند باید در نظر داشت که در سطوحی که دارای آلاینده های ریز می باشد نباید از اسکرابر استفاده نمود زیرا چرخش برس می تواند خراش های ماندگاری بر روی سطوح چوبی ایجاد کند.

شستشوی کفپوش های مصنوعی

زمین شوی صنعتیکفپوش های چوب مصنوعی به سبب قیمت ارزان تر به نسبت کفپوش چوبی از استقبال بیشتری برخوردار است. شستشوی این کفپوش ها به کمک دستگاه زمین شوی صنعتی به راحتی و بدون هیچ مشکلی انجام می شود. سطح دستگاه به سرعت تمیز می شود و آب باقی مانده بر روی سطح توسط سامانه مکش و تی پشت اسکرابر جمع آوری و خشک خواهد شد. همین موضوع باعث می شد که بلافاصله پس از انجام عملیات شستشو زمین ورزشگاه قابل استفاده باشد.

حذف باکتری های موجود در محیط

باکتری های موجود در سطوح کف باعث می شود تا بیماری هایی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا در تمام محیط سالن ورزش رشد می کنند. استفاده از دستگاه کفشوی صنعتی می تواند به حذف و جلوگیری از رشد آن ها منتهی شود. اسکرابر می تواند با پاشش محلول مواد شوینده و آب می تواند این نتیجه مطلوب را به راحتی برای کاربران فراهم کند.

انتخاب کفشوی صنعتی

کفشوی صنعتیدر وهله اول باید به وسعت فضای محیط مورد نظر توجه نمود. برای سالن هایی که کوچک تر هستند استفاده از زمین شوی دستی مناسب ترین گزینه به نسبت یک اسکرابر سرنشین دار جهت شستشوی کف می باشد. همچنین، انتخاب یک اسکرابر باتری دار نیازمند شارژ شدن باتری می باشد اما برای شستشوی محیط های وسیع بسیار مناسب خواهد بود.

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش