کف شوی صنعتی رستوران چیست و چه مزایایی دارد

مزایای استفاده از کف شوی صنعتی رستوران

رستوران ها از جمله مکان های عمومی هستند که محلی برای غذا خوردن محسوب می شوند. به همین دلیل وجود آلودگی در این مکان ها می تواند به طور جدی موجب اختلال در سلامت انسان ها شود و به دلیل تردد بالای افراد در این مکان ها، رستوران ها نیازمند نظافت روزانه و مکرر هستند. از طرفی نظافت رستوران ها با استفاده از روش های سنتی، کار نسبتا ناکارآمدی محسوب می شود. به همین دلیل ایده آل ترین روش برای نظافت رستوران ها استفاده از تجهیزات مکانیزه است. کف شوی صنعتی رستوران یکی از تجهیزات کاربردی و موثر در نظافت رستوران ها است. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با کف شوی صنعتی رستوران و مزایای آن، به طور کامل آشنا کنیم.

 قیمت کف شوی صنعتی و مشاوره با کارشناسان فرنام صنعت پاکسا
کفشوی صنعتی رستوران چیست و چه مزیت هایی دارد
کفشوی صنعتی رستوران چیست

دلایل استفاده از زمینشوی رستوران

استفاده نمودن از کف شوی صنعتی رستوران می تواند موجب خشک نمودن سطح کفپوش ها بلافاصله پس از شستشوی آن ها شود. همین موضوع ایمنی افراد در حال تردد را افزایش می دهد و از طرفی از انتقال آلودگی به دیگر بخش های رستوران جلوگیری می نماید. انتقال پیدا کردن آلودگی ها در فضایی مانند رستوران می تواند موجب به خطر افتادن سلامت انسان ها به دلیل آلوده شدن مواد غذایی شود. به همین دلیل است که استفاده کردن از روش های سنتی برای نظافت کفپوش ها کار غیر استاندارد و غیر کاربردی محسوب می شود.

استفاده نمودن از کف شوی صنعتی رستوران می تواند روش بسیار موثر و استانداردی جهت جمع آوری آلودگی های کف رستوران محسوب شود. از طرفی کف شوی صنعتی رستوران تمامی آلودگی های روی سطوح مانند لکه های روغنی و چرب، جرم و رسوبات را به راحتی از بین می برد. جمع آوری آب های آلوده ناشی از شستشو به وسیله پمپ مکش اسکرابر، موجب خشک شدن سریع سطوح پس از شستشو می شود که نقش موثری در افزایش ایمنی و سلامت افراد دارد.

 

دلایل استفاده از زمینشوی صنعتی رستوران و مزایای استفاده از آن
دلایل استفاده از زمینشوی صنعتی رستوران

مزایای استفاده از کف شوی صنعتی رستوران

استفاده نمودن از کف شوی صنعتی بمنظور نظافت بهینه رستوران از مزایای بسیار زیادی نسبت به روش های سنتی نظافت برخوردار است. که این مزایا به شرح زیر می باشند.

• استفاده نمودن از مواد شوینده و آب کمتر در اسکرابر ها، موجب صرفه جویی در آب و هزینه های نظافتی می شود.

• افزایش سرعت نظافت و بهبود کیفیت شستشو از دیگر مزایای استفاده از کفشوی صنعتی رستوران است.

• سیستم خشک کن اسکرابر رستوران موجب می شود تا بلافاصله پس از شستشوی سطح کفپوش ها، آن ها را خشک نماید. همین موضوع موجب پیشگیری از انتقال آلودگی ها به دیگر بخش های رستوران می شود. همچنین ایمنی افراد را هنگام تردد افزایش می دهد.

• برای هدایت این زمینشوی رستوران، نیازی به آموزش افراد به صورت حرفه ای نیست. به همین دلیل افراد آماتور نیز می توانند به راحتی هدایت این تجهیزات نظافتی را به عهده بگیرند.

• از آنجایی که استفاده نمودن از کف شوی صنعتی رستوران نیازمند فضای بسیار گسترده و تجهیزات دیگری جز دستگاه اسکرابر نیست، به راحتی می توان بدون ایجاد اختلال در تردد مراجعه کنندگان و کارمندان، سطح کفپوش ها را به طور کامل نظافت نمود.

 

مزایای استفاده از کف شوی صنعتی رستوران
مزایای استفاده از کف شوی صنعتی رستوران

دستگاه اسکرابر دستی مناسب است یا خودرویی؟

اسکرابرها در دو مدل دستی و خودرویی طراحی و تولید شده اند که با توجه به فضای مورد استفاده جهت نظافت می توان از آن ها استفاده نمود. معمولا از اسکرابر خودرویی در فضاهای باز و محوطه رستوران استفاده می شود، زیرا نگهداری این کفشوی ها نیازمند فضای نسبتا زیادی است. همچنین امکان استفاده از این اسکرابرها در فضاهای کوچک و کم عرض وجود ندارد. به همین دلیل معمولا از این اسکرابرها نمی توان در فضای داخلی رستوران ها استفاده نمود.

بهترین و ایده آل ترین کف شوی صنعتی رستوران، اسکرابرهای دستی هستند. این اسکرابرها را می توان در راهروها و فضاهای کم عرض رستوران ها استفاده نمود. از طرفی برای نگهداری از این اسکرابرها نیازی به فضای بسیار گسترده و مخصوص نیست. همچنین هدایت نمودن این زمین شوی ها در رستوران، از سهولت بسیار بالایی برخوردار است و هر فرد آماتوری قادر به هدایت آن ها می باشد.

این زمین شوی های صنعتی در دو مدل باتری دار و برقی مورد استفاده قرار می گیرند، که در صورت عدم دسترسی به برق مستقیم می توان از زمین شوی های دستی باتری دار به منظور نظافت فضا استفاده نمود.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش