نقش اسکرابر در افزایش بهره وری کسب و کار

اسکرابر

انجام نظافت و حذف آلاینده های انباشته از روی کفپوش ها از دیر باز تا کنون از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و موجب افزایش جلوه های بصری محیط و تامین سطوح بهداشتی مورد نیاز محیط می گردد، مسلما استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات صنعتی نظافت نقش موثری در ارتقا کیفیت نظافت دارد. توجه به مسائلی چون افزایش کیفیت نظافت و جلوه های بصری محیط، کاهش صدای محیطی، فراهم نمودن بالاترین سطح راحتی برای نیروی خدماتی به منظور انجام امور نظافتی از جمله نکات مهم و قابل توجه برای مدیران و صاحبان کسب و کار ها می باشد. مسلما استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه های اسکرابر که با استفاده از سامانه های مکانیزه و صنعتی عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهند، نقش موثری در تامین نیاز های نظافتی محیط داشته و طراحی ارگونومیک این دستگاه ها در کنار سطح صدای پایین، بالاترین سطح راحتی را برای کاربر فراهم می نماید. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر که موجب افزایش بهره وری و سودآوری کسب و کار می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود:عملکرد اسکرابر صنعتی

اسکرابر یا زمین شوی صنعتیاسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. بخش های اصلی این دستگاه عبارتند از: سیستم برس زنی، مخازن آب تمیز و کثیف و سامانه مکش. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح کف یکی از بزرگ ترین ویژگی های دستگاه های کفشوی می باشد. تجهیز دستگاه های اسکرابر صنعتی به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نموده و همین امر موجب افزایش کیفیت شستشو می گردد. دستگاه های اسکرابر با استفاده از سامانه برس زنی و پاش شاب تمامی آلودگی های موجود بر روی سطوح کف را شستشو داده و نظافت نموده و سیستم مکش نصب شده در بخش انتهایی دستگاه، با مکش مایعات آلوده، سطوحی خشک و عاری از آلودگی برجای می گذارد.


نقش دستگاه اسکرابر در افزایش بهره وری

کفشوی فرودگاهشستشو و نظافت سطوح کف امری لازم و ضروری می باشد. مسلما استفاده از شیوه های دستی و سنتی نظافت، قادر به تامین نیاز های نظافتی نیست. در حالیکه استفاده از دستگاه های مکانیزه ای چون اسکرابر که با استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهند، نقش موثر و قابل ملاحظه ای در افزایش سرعت نظافت دارد. بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که نیروی اعمال شده به تی مستقیما به میزان توان و تمایل کاربر برای انجام عملیات شستشو بستگی دارد، نیروی اعمال شده بر برس اسکرابر کامل مستقل از کاربر بوده و بدون ایجاد وقفه و کاهش فشار تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را شستشو داده و نظافت می نمایند. استفاده از سامانه های مکانیزه در عملیات شستشو در کنار ارتقا کیفیت نظافت، سرعت عمل بالاتری داشته و موجب کاهش زمان لازم برای انجام عملیات می گردد. کاهش در هزینه ها از دیگر مزایا استفاده از دستگاه های اسکرابر می باشد که به واسطه کاهش در تعداد نیروی خدماتی و کاهش در حجم آب و مواد شوینده محقق می شود.


نکات ضروری در هنگام خرید دستگاه کف شوی

اسکرابر صنعتی یا کفشویدر نظر گرفتن، ابعاد محیط نظافتی و همچنین تناسب آن با ابعاد دستگاه اسکرابر و پهنای کاری دستگاه نقش موثری در افزایش بهره وری دستگاه ایفا می نماید. مسلما استفاده از دستگاه هایی با ابعاد کوچک برای نظافت محیط های وسیع مانع از ایجاد نتیجه مورد نظر شده و همچنین استفاده از دستگاه هایی با پهنای کاری بالا در محیط های کوچک، دامنه حرکتی دستگاه را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. در حالیکه استفاده از دستگاه هایی متناسب با ابعاد محیط نه تنها کیفیت شستشو را افزایش می دهد بلکه مانع از استهلاک دستگاه شده و افزایش بهره وری را در پی دارد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش