نقش موثر اسکرابر در کاهش هزینه ها

زمین شوی

انجام امور نظافتی به منظور تامین سلامت روحی و جسمی افراد حاضر و شاغل در محیط و ارتقا جلوه های بصری محیط امری ضروری می باشد. شستشو و نظافت سطوح کف به عنوان یکی از دشوارترین بخش های عملیات نظافتی یکی از اصلی ترین چالش های پیش روی صاحبان کسب و کار می باشد. استفاده از شیوه های سنتی و دستی شستشو اگر چه فشار کاری بالایی را بر کاربر وارد نموده و در ظاهر امر آلودگی های سطحی را بر طرف می نماید اما از توان لازم و کافی به منظور شستشو و نظافت موثر و با کیفیت سطوح برخوردار نبوده و در عین حال هزینه های سنگینی را در بخش نیروی خدماتی بر دوش صاحبان کسب و کار تحمیل می نماید. این در حالیست که استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه ای مانند دستگاه های کف شوی یا اسکرابر صنعتی که به واسطه تجهیز به سیستم های پیشرفته، توان بالایی در نظافت و شستشوی موثر سطوح کف دارد.آشنایی با عملکرد دستگاه های اسکرابر صنعتی

زمین شوی صنعتیاسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه می باشد که به صورت تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف تولید و به بازار عرضه شده است. اسکرابر ها با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو می دهند. این دستگاه ها به واسطه تجهیز به موتور مکنده قدرتمند و تی در بخش انتهایی دستگاه تمامی آب آلوده ناشی از شستشو را از رو جمع آوری نموده و از این رو مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می شوند. از دیگر ویژگی های دستگاه های اسکرابر می توان به تجهیز این دستگاه ها به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف اشاره نمود. استفاده از مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف به واسطه استفاده مداوم از آب تمیز، تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت شستشو ایفا نموده و مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شود.

مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر در شستشوی سطوح

اسکرابر صنعتیکف شوی های صنعتی به واسطه تجهیز به سیستم های مکانیزه توان بالایی در نظافت و شستشو ی سطوح دارند.بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که فشار اهمال شده بر روی تی ارتباط مستقیمی با توان و میزان تمایل کاربر برای انجام عملیات شستشو دارد، فشار رو به پایین اعمال شده بر روی برس اسکرابر ها مستقل از توان کاربر است. این فشار با افزایش سطح تماس برس با سطوح کف موجب ارتقا کیفیت شستشو می گردد. الیاف برس دستگاه اسکرابر با نفوذ به داخل شیار ها و خلل فرج کف پوش ها تمامی آلاینده های نفوذ کرده به این بخشها را بیرون کشیده و نظافت می نمایند. استفاده از پاشش آب در دستگاه های اسکرابر موجب کاهش حجم آب مصرفی می گردد. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح از مهم ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد که به واسطه ایجاد سطوحی خشک و عاری از آلودگی مانع از ایجاد محدودیت در تردد و دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد.

کاهش در هزینه ها با استفاده از دستگاه های کف شوی صنعتی

اسکرابر یا کف شوی صنعتیدستگاه اسکرابر صنعتی مجهز به سیستم های پیشرفته بوده و مطابق با تکنولوژی روز دنیا طراحی و به بازار عرضه شده اند. انجام امور نظافت و شستشوی سطوح کف با استفاده از دستگاه های اسکرابر تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها دارد. حجم آب مصرفی در استفاده از اسکرابر ها در مقایسه با شیوه های سنتی بسیار پایین بوده و از این رو علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، کاهش هزینه ها را نیز در پی دارند. بررسی های انجام شده نشان می دهد که بخش اعظم هزینه های نظافت مربوط به نیروی خدماتی می باشد. دستگاه های اسکرابر با کاهش در تعداد نیروی خدماتی نقش مهمی در کاهش هزینه ها ایفا می نمایند.

 

لینک های مفید:

زمین شوی صنعتی : فهرست محصولات

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش