اسکرابر صنعتی سالن ورزشی

نظافت کارخانه با جارو برقی صنعتی

محیط های ورزشی یک فضای بسیار دوست داشتنی و مورد علاقه اغلب افرادی می باشد که برای آنها ورزش کردن یک فعالیت محبوب محسوب می شود، و قطعا یک سالن براق و تمیز، شادی و نشاط ورزشکاران را به دنبال خواهد داشت. رفت و آمد در این مجموعه ها زیاد بوده و به همین دلیل نظافت و حفظ بهداشت به منظور حفظ سلامتی ورزشکاران امری ضروری و مهم است. بنابراین با توجه به وسعت زیاد سالن های ورزشی، بکارگیری اسکرابر صنعتی سالن ورزشی برای سرعت بخشیدن به امور روزانه و کیفیت نظافت و ارتقا سطح بهداشت یک راه حل بسیار مناسب می باشد.

اهمیت و ضرورت استفاده از اسکرابر صنعتی سالن ورزشی

اسکرابر صنعتی سالن ورزشیبر اساس مطالعات و گزارش های منتشر شده از وزارت بهداشت، سالن های ورزشی یکی از آلوده ترین مکان های عمومی است. بدلیل حضور تعداد زیادی از ورزشکاران در این مکان ها، محیط و سطوح آن را مستعد رشد انواع مختلفی از باکتری ها به خصوص انواع قارچ ها و بیماری های پوستی می نماید. آلودگی های متعددی به شکل مختلف در سالن ورزشی وجود دارد، که برخی از آن ها مانند شن و ماسه، عرق و چربی بدن ورزشکاران است که به مرور بر روی کف پوش انباشته می شوند و در نهایت یک لایه از آلودگی را روی کفپوش بوجود می آورند. در نتیجه یک سطح لغزنده بوجود می آورد که خوشایند هیچ ورزشکاری نیست و ایمنی محیط را کاهش می دهد. بنابراین می بایست تمامی سطوح این سالن ها به طور مداوم نظافت و شستشو شود. برای سهولت انجام امور نظافتی استفاده از اسکرابر صنعتی سالن ورزشی پیشنهاد می شود، زیرا این دستگاه با شستشوی عمیق کفپوش ها، ظاهری زیبا و براق را به همراه دارد. همچنین این دستگاه علاوه بر شستشوی عمیق سطوح کف، ظرف چند دقیقه زمین را خشک می کند. برای جلادهی و براق شدن کف سالن، می توان بعد از عملیات شستشو و خشک کردن، دستگاه اسکرابر را به پدهای مخصوص پولیش مجهز کرد و عملیات جلادهی و براق شدن کفپوش را انجام داد.

انواع کفپوش ورزشی و قابلیت شستشو با دستگاه اسکرابر صنعتی سالن ورزشی

کفپوش های سالن ورزشی در انواع مختلفی از جمله کف پوش چوبی و کفپوش مصنوعی طراحی می شوند که می توان برای شستشو و تمیز کردن آن ها از دستگاه کفشوی استفاده کرد. صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده و عدم آسیب رساندن به کفپوش ها از ویژگی های مهم این دستگاه می باشد. در سالن های ورزشی مانند بسکتبال که جنس کفپوش های آن از چوب است، نظافت و شستشوی آن ها بسیار حساس است و می تواند باعث آسیب دیدگی چوب و یا باد کردن آن شود، لذا اسکرابر صنعتی سالن ورزشی به سبب سیستم برس و مکش پر قدرت، راهکاری مناسب برای نظافت این سالن هاست. کفپوش های چوب مصنوعی بدلیل قیمت پایین تر، بیشتر استفاده می شوند و شستشوی این کفپوش ها به راحتی توسط کفشور انجام می شود.

انتخاب نوع اسکرابر مناسب سالن ورزشی

زمین شوی صنعتیتنوع بالای اسکرابر صنعتی سالن ورزشی در بازار ممکن است انتخاب کفشوی مناسب سالن ورزشی را برای شما سخت کند، که با در نظر گرفتن چند پارامتر به راحتی می توان دستگاه متناسب با نوع نیاز را خریداری کرد. مرحله اول انتخاب اسکرابر صنعتی بر اساس وسعت سالن ورزشی است. برای سالن هایی که از فضایی کمی برخوردار می باشند، زمین شوی دستی گزینه مناسبی است، و برای سالن های بزرگ اسکرابر صنعتی سرنشین دار به دلیل برخورداری از برس و مخزن بزرگتر، بهترین راهکار جهت نظافت و شستشوی کف است. همچنین برای شستشوی سالن های بزرگ بهتر است از اسکرابر باتری دار استفاده کرد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش