نظافت تالار پذیرایی با دستگاه کفشوی صنعتی

کفشوی مناسب تالار پذیرایی

تالار های پذیرایی از جمله مکان هایی هستند که در آنها مراسم های مختلفی با تعداد بالای مهمان برگزار می شود. معمولا در تالار ها تعدادی سالن مجزا از هم به چشم می خورد. با توجه برگزاری مراسم های متعدد، نظافت تالار پذیرایی باید به صورت روزانه انجام شود. اما تمیز کردن چنین محیط های وسیع، با تعداد بالای سالن ها کار ساده ای نخواهد بود. اگر تعداد مهمان ها و تردد های آنها زیاد باشد، آلودگی در این محیط ها نیز به تناسب افرایش می یابد. بر جای ماندن آلودگی ها بر روی سطوح کف باعث کم شدن زیبایی محیط تالار و کاهش سطح بهداشت محیط می شود. استفاده از دستگاه های مکانیزه برای نظافت تالار پذیرایی بهترین گزینه برای حل این مشکلات است. در رابطه با نظافت و شستن کف سالن ها استفاده از کفشوی تالار پذیرایی بسیار مناسب خواهد بود. کفشوی تالار پذیرایی با از بین بردن انواع آلودگی می تواند شما را در نظافت تالار ها کمک کند. زمین شوی صنعتی با استفاده از برس های آغشته به آب جرم های سطوح را از بین می برد و به کمک تی مکنده و موتور مکش این آلودگی ها را به داخل مخزن دستگاه منتقل می کند.

کفشوی تالار پذیرایی
کفشوی تالار پذیرایی

 

ضرورت استفاده از کفشوی تالار پذیرایی

استفاده از کفشوی تالار پذیرایی که به دستگاه اسکرابر معروف است، به دلایلی مختلفی ضرورت دارد. در تالار های پذیرایی به دلیل زمانبر بودن روش های سنتی، بکارگیری یک دستگاه نظافتی مکانیزه دارای اهمیت است. از طرف دیگر استفاده از کفشوی سرعت نظافت را بالا برده و از این طریق باعث صرفه جویی در زمان می شود. کیفیت شستشو در استفاده از کفشوی تالار پذیرایی بسیار بالاتر از روش های سنتی می باشد و به همین دلیل استفاده از آن مورد اقبال قرار گرفته است. این دستگاه ها همزمان عملیات شستشو و خشک کردن سطح را انجام می دهند، به همین دلیل رد خیسی و رطوبت آب بر روی سطح باقی نمی ماند. در نتیجه تردد افراد بدون مشکل انجام شده و محیط تالار برای پذیرایی آماده خواهد بود. با استفاده از دستگاه کفشوی برای نظافت تالار پذیرایی نیروی خدماتی کمتر دچار زحمت شده و می تواند در بخش های دیگر نیز فعالیت داشته باشد.

 

گستردگی تولید دستگاه های اسکرابر

دستگاه اسکرابر در مدل های متنوعی توسط برند های مختلف تولید می شود. هریک از تولید کنندگان این دستگاه ها طراحی خاص اما در یک چارچوب مشخص را برای این دستگاه ها مد نظر قرار داده و طیف گسترده ای از اسکرابر ها را با تفاوت در بخش های مختلف از جمله منبع تغذیه و ظرفیت مخازن ارائه نموده اند. اسکرابر های صنعتی در مدل های دستی و خودرویی از نظر نحوه هدایت با یکدیگر تفاوت دارند. دستگاه اسکرابر خودرویی یا سرنشین دار به مراتب راحت تر از مدل های دستی هدایت می شود و کاربر مانند یک خودرو می تواند از آن استفاده کند. اسکرابر دستی یا بوسیله جریان برق و یا باطری به حرکت در می آید. موتور برس و مکش و بخش های الکتریکی از منبع تغذیه استفاده می نمایند. مدل های باطری دار و کابلی اسکرابر دستی بعضا دارای موتور جلوبرنده هستند. این موتور هدایت و حرکت دادن دستگاه را آسانتر می نماید. تمامی مدل های اسکرابر سرنشین دار از باطری و یا در بعضی مدل ها از سوخت فسیلی برای تامین منبع تغذیه بهره می برند. در بین اسکرابر های دستی و خودرویی معمولا مدل های دستی بعنوان کفشوی تالار پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کفشوی صنعتی مناسب سالن عروسی
کفشوی صنعتی مناسب سالن عروسی

 

اسکرابر مناسب تالار پذیرایی

با توجه به تنوع مدل های اسکرابر که در بخش قبل بیان شد، برای انتخاب کفشوی تالار پذیرایی باید مواردی را مد نظر قرار دهید. وسعت اغلب تالار های پذیرایی به گونه ای است که امکان تردد دستگاه های سرنشین دار وجود ندارد، بنابراین مدل های دستی بیشتر برای این محیط ها مناسب هستند. با توجه به این که این دستگاه ها در دو نوع باتری دار و کابلی به بازار عرضه می شوند باید در هنگام خرید شرایط محیطی را در نظر گرفت. مزاحمت کابل دستگاه و دسترسی به پریز برق از موارد مهم در ارتباط با اسکرابر کابلی هستند که با توجه به آنها می توانید این دستگاه را تهیه کنید. البته باتوجه به شستشوی کف تالار در زمان هایی که مهمان ها حضور ندارند، کابل دستگاه مشکلی را از نظر تردد افراد بوجود نخواهد آورد. در مقابل کفشوی تالار پذیرایی از نوع کابلی وزن کمتری نسبت به مدل های باتری دار دارد و قدرت نظافتی آن با توجه به نیرو گرفتن از جریان برق مستقیم بیشتر است. کفشوی باتری دار نیز برای تالار های پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند. نکات مهم در ارتباط با اسکرابر باتری دار، توجه به شارژ دهی مناسب آن و ابعاد دستگاه اهمیت دارد. قیمت دستگاه کفشور صنعتی باطری دار نسبت به مدل های کابلی بیشتری است اما قدرت مانور آن بیشتر بوده و از کاربری آسانتری برخوردار است. یکی از بهترین دستگاه ها برای شستن کف تالار پذیرایی، اسکرابر دستی Byte است که در مدل های باطری دار و کابلی ارائه می شود.

 

 

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش