کفشور با راننده

دستگاه کفشور با راننده

گاهی اوقات شرایطی به وجود آمده که ما حجم زیادی از آلودگی ها را در محیط خواهیم داشت. به همین منظور استفاده از تجهیزات مناسب می تواند کمک کند که در کمترین زمان مقدار زیادی از سطح را شستشو داده و خشک نماییم. به همین منظور طراحی دستگاه کفشور با راننده می تواند کمک فراوانی به انجام این عمل کند. دستگاه اسکرابر سرنشین دار امروزه در کیفیت های مختلف و با قدرت های متفاوت طراحی و تولید می شود. این زمین شوی خودرویی به شما کمک می کند تا به ساده‌ ترین شکل بتوانید حجم وسیعی از سطح زمین را مورد شستشو قرار دهید. دستگاه کفشور با راننده برای محیط های مختلف طراحی شده و برای نظافت و شستشو در این مکان ها تأثیر فراوان خواهد داشت.

معرفی کفشور با راننده

محیط های مختلف خصوصاً مکان های صنعتی نیاز به دستگاه هایی جهت شستشوی سطح زمین خواهند داشت. دستگاه کفشور با راننده با ابعادی بزرگ و مجهز به صندلی کاربر به شما کمک می کند تا به راحتی مکان آلوده را مورد شستشو قرار دهید. زمین شوی خودرویی مجهز به صندلی هدایت مانند خودرو به اپراتور این امکان را می دهد که به راحتی بتواند از خدمات آن استفاده کند. دستگاه اسکرابر با راننده با بهره‌ مندی از برس چرخان به بهترین نوع سطح زمین را مورد شستشو قرار خواهد داد. این دستگاه با مجهز شدن به سیستم خشک کن و آب کش علاوه بر شستشوی سریع در کمترین زمان سطح در مورد شستشو را برای شما خشک خواهد کرد.

دستگاه کفشور با راننده با توان های مختلف و با موتور گوناگون طراحی و تولید می ‌شود. این دستگاه با بهره مندی از منبع تغذیه باتری و سوخت دیزل قابلیت استفاده در مکان های مختلف را خواهد داشت. در ساخت دستگاه زمین شوی خودروی استفاده از موتور قدرتمند با مکش بالا و برس خارق العاده این امکان را می دهد که بتوانید انواع آلودگی ها مانند روغن، چربی و سایر آلودگی های سطح زمین را برطرف کنید. از نکات دیگری که در طراحی دستگاه اسکرابر وجود دارد بهره مندی از مخازن آب تمیز و کثیف با حجم بالا خواهد بود. این شرایط به شما این امکان را می دهد که با پر کردن مخزن آب بتوانید در مدت زمان کمی حجم زیادی از سطح را شستشو دهید.

 

نظافت با کفشور صنعتی یا اسکرابر خودرویی
شستشوی کف با کفشور خودرویی

کاربردهای کفشور با راننده

پیشرفت تکنولوژی و استفاده از ماشین آلات موجب شده که امروزه به راحتی بتوان عملیات شستشوی مکان‌ های مختلف را انجام داد. از کاربردهای کفشور با راننده می توان به شستشوی روزانه سطوح اشاره کرد. شما با استفاده از این دستگاه به راحتی می توانید شستشوی عمیق سطوح بسیار آلوده را به صورت دو مرحله ای انجام دهید. ابتدا با پاشش آب و مواد شوینده بدون مکش اقدام به شستشوی سطح مورد نظر خواهید نمود. پس از چند دقیقه با فعال کردن مکش دستگاه می توانید سطح مورد نظر را شستشو دهید.

عملکرد این دستگاه به گونه ای است که شما می توانید در مکان های مختلف از این دستگاه استفاده نمایید. با توجه به سرعت بسیار مناسبی که این دستگاه جهت شستشو دارد قادر خواهید بود در زمان کم مکان ‌های وسیعی را مورد شستشو قرار داده و خشک نمایید. استفاده از دستگاه زمین شوی خودرویی برای مکان های مختلف کاربردی خواهد بود. امروزه در اماکن مذهبی، مراکز تجاری، فرودگاه ‌ها، مراکز اداری، هایپر مارکت ها، انبارها و مراکز صنعتی از دستگاه کفشور استفاده می شود.

دستگاه کفشور خودرویی دارای چه ویژگی ها و مزایایی است؟

ویژگی های برجسته کفشور خودرویی

دستگاه کفشور با بهره مندی از ویژگی های خاص نسبت به سایر دستگاه های شستشو قابلیت های بهتر و بیشتری خواهد داشت. با توجه ساختار منحصر به فرد، قدرت نظافتی بالاتری در این دستگاه وجود دارد. علاوه بر این نحوه طراحی این دستگاه به گونه ای است که کاربر به راحتی می تواند با نشستن بر روی صندلی مشغول هدایت دستگاه شود. کاربری آسان آن نیز از دیگر مزایای کفشور صنعتی خواهد بود.

یکی از مهمترین ویژگی های این دستگاه شستشو و نظافت محیط های وسیع در مدت زمان کم است. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که شما در مدت زمانی کم می توانید با استفاده از به کارگیری نیروی خدماتی، حجم وسیعی از سطح زمین را مورد شستشو قرار دهید. استفاده از مخازن بزرگ آب نیز به شما کمک می ‌کند تا با یک بار پر کردن به مدت مناسب بتوانید از خدمات این دستگاه استفاده نمایید. نوع برس مورد استفاده در طراحی کفشور به گونه ‌ای است که حجم زیادی از کف را مورد شستشو قرار خواهد داد. پهنای نظافت عریض این دستگاه موجب می شود که شما با یک بار گذر کردن از مسیر بتوانید حجم مناسبی از سطح را نظافت کنید.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش