نظافت پاساژها و مراکز خرید

تجهیزات نظافتی مورد نیاز در مراکز خرید

فروشگاه ها و مراکز خرید نمونه هایی از مناطق پر رفت و آمد هستند که روزانه تعداد زیادی بازدیدکننده را به خود جذب می کنند. مشتریان بیشتر مساوی است با آلودگی بیشتر برای محیط زیست. سطوح کف در خط مقدم آلودگی قرار دارند، زیرا از آسیب‌دیده‌ترین بخش‌ها در هر تأسیساتی هستند. گرد و غبار، لکه ها، و ذرات ریز و درشت روی زمین می تواند ظاهری نامطلوب به یک کسب و کار بدهد. استفاده از دستگاه‌های نظافت صنعتی مانند کف شوی های صنعتی و جاروبرقی‌های صنعتی یکی از پیشنهادات برای تمیز نگه داشتن این مکان‌های پر رفت و آمد است. خواص این دستگاه ها و همچنین لزوم تجهیز آن‌ها در اماکن تجاری در قسمت های بعدی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

موارد زیر برخی از ضروری ترین و کاربردی ترین این دستگاه ها هستند:

استفاده از اسکرابر برای تمیز کردن سطوح کف

نظافت کف فروشگاه به دو دلیل حیاتی است: اول، جلوگیری از آلودگی و کدورت این قسمت‌ها، که تأثیر بسزایی در جذابیت مصرف‌کننده دارد، و دوم، اطمینان از اینکه کف به درستی نگهداری می‌شود. هزینه های تعویض و تعمیر سطوح کف در صورت تمیز کردن صحیح و جلوگیری از کدر شدن آنها کاهش می یابد. آسیب به کفپوش در مناطق تجاری ممکن است به دلیل اندازه بسیار زیاد هزینه های تعمیر قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد اسکرابر، نه تنها زمان تمیز کردن را به نصف کاهش می‌دهد، بلکه کیفیت تمیز کردن را نیز بهبود می‌بخشد و به لطف ترافیک منظم، سطوح کاملاً خشک را باقی می‌گذارد. افراد ممکن است به عنوان یک مزیت بزرگ در نظر گرفته شوند.

نظافت آسانسور و پله برقی توسط جاروبرقی صنعتی فرنام

کابین و بدنه آسانسور و همچنین پله برقی ها ممکن است در معرض گرد و غبار و سایر ناخالصی ها باشند. این مشکل را می توان با یک جاروبرقی صنعتی خوب به طور کامل حل کرد. قدرت بالای این تجهیزات امکان مکش انواع ناخالصی ها، افزایش طول عمر و کارایی آسانسور یا پله برقی را با جلوگیری از قرار گرفتن آلاینده ها در اجزای مختلف آسانسور یا پله برقی فراهم می کند.

نظافت سرویس بهداشتی به وسیله اسپری مکش و اسکرابر چندمنظوره

به دلیل حجم بالای بازدیدکنندگان، توالت های مراکز خرید و مشاغل باید به طور منظم تمیز شوند. این واحدها به دلیل اندازه کوچک و دسترسی محدود ممکن است برای کارکنان خدماتی چالش هایی ایجاد کنند. ابزار تمیز کردن را می توان با استفاده از ابزارهای تخصصی در نظر گرفته شده در این بخش تسریع کرد.

اسپری مکنده و اسکرابر چند منظوره به دسته ای از ابزارهای پاک کننده ریز و مفید برای مناطق مختلف سرویس بهداشتی تعلق دارد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش