اسپری وک دستگاهی پرکابرد و اثربخش در خانه و محل کار

فرش و منسوجاتی مانند موکت، مبلمان، صندلی خودرو و غیره در معرض کثیفی قرار می گیرند که با استفاده از جاروبرقی گرد و غبار از سطح آن حذف خواهد شد. اما به منظور از بین بردن لکه ها و آلودگی های عمیق تر تنها گزینه پیش رو شستشوی این سطوح می باشد و این در حالی است که شستشو باید به طریقی انجام گردد که آسیبی به الیاف منسوجات وارد نشود و بتواند در مصرف انرژی، هزینه و زمان صرفه جویی به عمل آورد. یکی از کارآمدترین ابزارهایی که توانایی شستشوی فرش، موکت، مبل، صندلی، داخل خودرو و مانند آن را دارد، دستگاه اسپری مکش بوده که جهت تمیز نمودن چنین سطوحی طراحی شده است. در گذشته انتخاب های چندان زیادی برای شستشوی سریع و آسان فرش و مبلمان وجود نداشت و پس از چندی تولیدکنندگان تجهیزات مدرن نظافتی به معرفی مدل های جدید پرداختند که دستگاه اسپری وک نیز در این گروه قرار می گیرد.

دستگاه اسپری مکش چیست؟

اسپری مکش یا اسپری وک یک ابزار سبک، منسجم و قابل حمل می باشد و می تواند سطوح را در محل خود و بدون نیاز به جا به جایی شستشو می دهد. این دستگاه با برخورداری از سیستم مکش خشک شدن سریع تر سطوح را تسریع می نماید. اسپری مکش به یک پمپ تزریق کم فشار تجهیز گردیده و محلول شوینده به وسیله نازل مخصوص بر روی سطح مورد نظر پاشش می گردد و علاوه بر آن لوازم جانبی ویژه ای بر روی دستگاه نصب شده که سطوح دارای لکه و آلودگی را به صورت مکانیزه از میان برمی دارد. موتور مکنده قدرتمند دستگاه و نازل اختصاصی آن آلودگی های باقی مانده، آب و محلول شوینده مصرف شده را جمع آوری نموده و با استخراج قابل توجه آب از عمق الیاف سطحی تقریباً خشک بر جای می گذارد.

 

کارایی منحصر به فرد اسپری وک

یک راه حل بسیار مؤثر و ایمن برای شستشوی سطوح پارچه ای، چرمی، فرش، بخش های داخلی خودرو، دیوار، کفپوش و … دستگاه اسپری وک می باشد و همین طور برای شستشوی سطوح سنگی و سرامیکی در مساحت پایین به کار می رود. از این دستگاه می توان به عنوان یک مبل شوی و موکت شوی خانگی یاد کرد. طراحی و تولید دستگاه بر پایه شستشوی سطوح ذکر شده انجام پذیرفته و بنابراین با ارائه بهتری عملکرد هنگام شستشو همراه است. قدرت مانور بالا و سهولت در استفاده و نگه داری این دستگاه را به ابزاری کارآمد و اثربخش تبدیل می نماید.

 

 

ویژگی های کاربردی

دستگاه اسپری وک مخازن نگهداری محلول شوینده و آب کثیف به شکل جداگانه دارد که سبب می شود در هنگام شستشو همواره آب تمیز مصرف شود و آلودگی دوباره به چرخه شستشو باز نگردد. در زمان مکش علاوه بر آب آلودگی ها نیز جمع آوری می شوند، از همین رو مخزن آب کثیف با ظرفیت بالاتری نسبت به مخزن آب تمیز تولید شده است. این دستگاه دارای چهار چرخ بوده که سبب حرکت آسان و روان و سهولت جا به جایی آن خواهد شد. سیستم خلاقانه و طراحی کاربردی اسپری مکش در شستشو و خشک نمودن سطوح سبب کاهش مصرف آب و مواد شوینده گردیده و در نتیجه یک ابزار سازگار با محیط زیست به شمار می آید.

 

 

کاربردهای منحصر به فرد اسپری مکش

دامنه کاربردهای دستگاه اسپری وک بسیار گسترده بوده و در محیط های خانگی و تجاری و حتی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. در خانه برای شستشوی آسان، سریع و بدون زحمت انواع فرش، موکت، کفپوش ها، دیوارهای قابل شستشو، مبلمان و صندلی های پارچه ای و چرمی و هم چنین نقاط گوشه ای و زاویه داری که دسترسی دشوار دارند، دستگاه اسپری مکش به کار می رود. در سینماها و سالن های همایش صندلی ها و سطوح موکت شده مستعد آلودگی هستند و برای آن که در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت شستشو شوند، می توان از دستگاه های اسپری مکش بهره مند گردید. نازل نصب شده بر روی دستگاه امکان نظافت فضاهای محدود و کم عرض را مانند راهروهای سینما، فراهم می آورد. یکی از مهم ترین کاربردهای دستگاه اسپری مکش در کارواش ها می باشد؛ این وسیله تمامی سطوح داخلی ماشین شامل صندلی ها، داشبورد، زیرپایی ها، سقف داخلی و … به راحتی هر چه تمام تر شستشو می دهد.

 

 

لینک های مفید :

اسپری وک : فهرستی از محصولات

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش