تمیزی و بهداشت محیط های شهری با دستگاه واترجت

واترجت صنعتی فرنام

تمیزی و نظافت محیط های شهری به اندازه تمیزی خانه و زندگی همه ما حائز اهمیت است و سازمان های مربوط و فعال در این زمینه باید نسبت به نظافت و پاک سازی نواحی مختلف شهری اقدام نمایند. معابر شهری از جمله خیابان ها، کوچه ها و پیاده روها و هم چنین فضاهایی مانند پارکینگ های عمومی و … به نظافت پیوسته و مداوم نیاز دارند. نظافت و شستشوی محیط های شهری با هدف حفظ بهداشت محیط و جلوگیری از شیوع و انتقال میکروب ها و بیماری صورت می گیرد و در کنار آن زیبا سازی چهره شهر و بالا رفتن رضایت شهروندان را در پی خواهد داشت. به منظور نظافت، شستشو و رفت و روب ماشین آلات حرفه ای اختصاص داده شده که برای تمیز نمودن سطوح گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. از مهم ترین و پرکاربردترین تجهیزات تخصصی جهت نظافت محیط های شهری دستگاه واترجت می باشد.

ارتقای سلامت شهری با واترجت

تمیزی و سلامت یک شهر میسر نمی شود مگر با نظافت روزانه و مستر؛ به همین منظور می توان از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته بهره گیری و آن ها را جایگزین ابزارهای سنتی نمود تا نظافت های روزانه و مداوم امکان پذیر گردد. با توجه به وسعت بالای محیط های شهری حجم کاری در زمینه عملیات نظافت و شستشو افزایش می یابد که پیامدهای آن خستگی نیروهای انسانی، مصرف بالای آب و صرف وقت فراوان خواهد بود که در عمل انجام مداوم چنین فعالیت هایی را دشوار و حتی غیر ممکن می سازد. این در حالی است که دستگاه های واترجت صنعتی با برخورداری از کارایی بالا مانع از توقف فرآیند نظافت محیط های شهری می گردد و بسیاری از مشکلات فعالیت های نظافتی را از میان برمی دارد.

کاربرد واترجت صنعتی در نواحی شهری

دستگاه های شوینده فشار قوی جهت شستشوی

– جداول

– پیاده روها

– نمای ساختمان ها

– درختان

– حوض ها و آب نماها

– سطل های زباله

– نرده ها

– و …

به کار می روند. دستگاه های واترجت صنعتی در مدل های برقی و بنزینی طراحی و تولید شده اند که با توجه به دسترسی به منبع برق قابل انتخاب هستند. به طور معمول معابر شهری به منبع برق دسترسی ندارند و در این شرایط استفاده از واترجت بنزینی بهترین شیوه به شمار می آید و به سادگی جا به جا شده و در بخش های متنوع مورد استفاده قرار می گیرد.

شستشوی جداول و پیاده روها با واتر جت

پیاده روهای آلوده منظوره نازیبایی در شهر ایجاد می کنند و در صورت وجود آلودگی های چرب و روغنی سطح پیاده رو لغزنده شده و خطر سر خوردن عابران پیاده را به دنبال دارد. واتر جت صنعتی پیاده روها را به خوبی شستشو می دهد و با پاشش جریان پر فشار آب آلودگی های سطحی و عمیقی و آلودگی های میان بندهای موزائیک ها و سنگ فرش ها را از بین می برد. تمیزی و زیبایی محوطه و پیاده روهایی که مقابل مراکز تجاری، مغازه ها، فروشگاه ها، رستوران ها و … قرار دارند، سبب جذب بیشتر مشتریان خواهد شد و با بهره گیری از شوینده های فشار قوی می توان همواره این سطوح را شرایط ایده آل نگه داشت.

شستشوی سطل های زباله با کارواش صنعتی

سطل زباله شهری یکی از بزرگ ترین محل ها برای تجمع آلودگی ها، میکروب ها و بیماری های مختلف به شمار می آید و حشرات و جوندگان را به سمت خود جذب می کند؛ در نتیجه شستشوی مداوم سطل های مکانیزه و غیر مکانیزه اهمیت بسیار زیادی دارد و جهت شستشوی باکیفیت آن ها بدون نیاز به تماس دست کاربر با سطل زباله واترجت صنعتی به کار می رود. این سیستم شستشو درصد بالایی از آلودگی و میکروب سطل های زباله را از بین می برد.

شستشوی درختان با واتر جت صنعتی

با تنظیم فشار دستگاه جت واش بر روی مقدار مناسب، شستشوی برگ درختان امکان پذیر می شود. با این روش گرد و غبار نشسته بر روی برگ درختان حذف شده و به این ترتیب تنفس گیاه بهتر صورت می گیرد.

شستشوی نمای ساختمان ها با واترجت

از دیگر کاربردهای دستگاه های واترجت صنعتی در محیط های شهری شستشوی نمای ساختمان ها و شستشوی دیوارها می باشد. نماهای شیشه ای، آجری، سیمانی، سنگی، کامپوزیتی و … به وسیله شوینده فشار قوی قابل شستشو هستند و در اماکن عمومی جهت تمیزی و زیباسازی نما واترجت از کارایی بالایی برخوردار خواهد بود.

شستشوی حوضچه و آب نما

در سطح شهرها مانند پارک ها، میدان ها و … حوض ها و آب نماهایی برای جلوه بخشیدن به سیمای شهر تعبیه شده است که تردد وسایل نقلیه، آلودگی هوا، فضولات پرندگان سبب آلودگی حوض و آب نما شده و از زیبایی آن ها می کاهد. به منظور شستشوی سریع، آسان و باکیفیت آب نماها دستگاه های کارواش صنعتی دارای کاربرد بوده و با رفع آلودگی ها زیبایی را به چنین فضاهایی باز می گرداند.

لینک های مفید :

واترجت : فهرستی از محصولات

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش