کاربرد های متنوع دستگاه اسپری وک

جاروبرقی تجاری

شستشو و حذف آلاینده ها از روی سطوح امری لازم و ضروری بوده و از دیر باز تا کنون جایگاه ویژه ای در بین افراد دارد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت اولین گزینه ای می باشد که به ذهن افراد خطور می نماید. اما با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در تمامی بخش های صنعتی و علمی، شیوه های ستی نظافت نیز دستخوش تغییر شده و تجهیزات نوین و مکانیزه جایگزین آنها شده است. از جمله دستگاه های کاربردی که برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت آلاینده ها به کار می رود می توان به دستگاه اسپری وک اشاره نمود.
دستگاه اسپری وک چیست؟

اسپری وک یا اسپری مکشاسپری مکش دستگاهی کاربردی برای شستشو و نظافت سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی است. این دستگاه ترکیبی از دستگاه جاروبرقی آب و خاک و دستگاه مبل و موکت شوی می باشد. دستگاه اسپری وک به واسطه تجهیز به پمپ کم فشار قادر به پاشش آب و مواد شوینده است. موتور مکنده به کار رفته در این دستگاه نیز امکان جمع آوری و مکش کامل مایعات آلوده ناشی از شستشو را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. از دیگر بخش های این دستگاه می توان به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف اشاره نمود. تجهیز این دستگاه به مخازن مجزا موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نموده و از همین رو کیفیت شستشو و نظافت به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می یابد.

 

کاربرد های متنوع دستگاه اسپری مکش

اسپری وک یا اسپری مکشاسپری وک دستگاهی کاربردی در نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار بوده و از این رو موجب سهولت و تسریع در فرآیند شستشو و نظافت می گردد. در ادامه به ذکر تعدادی از کاربرد های این دستگاه در نظافت می پردازیم:

 


شستشو و نظافت مبل ها و صندلی ها

اسپری وک یا اسپری مکششستشو و نظافت مبلمان و صندلی های به کار رفته در مراکز اداری، هتل ها، سالن های سینما و حتی خانه ها بسیار سخت و دشوار می باشد. مسلما استفاده مستمر از مبلمان و صندلی ها موجب انباشت آلاینده ها بر روی سطوح آنها شده و این آلودگی ها با نفوذ به بخش ها و لایه های زیرین علاوه بر انتشار بوی نامطبوع در محیط عمر مفید صندلی ها و مبلمان ها را کاهش می دهد. دستگاه اسپری وک ابزاری کاربردی برای شستشو و نظافت سطوح مبلمان و صندلی ها می باشد. دستگاه اسپر مکش به واسطه تجهیز به موتور مکنده تمامی مایعات را از روی سطوح جمع آوری نموده و مانع از نفوذ مایعات به لایه هیا زیرین می گردد.

 

شستشو و نظافت فرش ها و موکت ها

اسپری وک یا اسپری مکشاستفاده از فرش و موکت به عنوان کفپوش انری رایج و متداول در خانه ها و مراکزی چون هتل ها و تالار ها می باشد. تردد بالای افراد بر روی این سطوح موجب انتقال آلاینده ها و نفوذ آنها به داخل خلل و فرج فرش و موکت می گردد. مسلما وسعت و وزن بالای فرش ها و موکت های به کار رفته در مجموعه ها جا به جایی و انتقال آنها را دشوار می نماید. ضمن اینکه خروج این نوع کفپوش ها از محیط به واسطه کاهش قابل ملاحظه در جلوه های بصری، تا زمان بازگشت موجب دشواری در دسترسی افراد به محیط مورد نظر می گردد. در چنین شرایطی استفاده از دستگاه اسپر مکش برای شستشو و نظافت فرش و موکت بسیار کاربردی بوده و موجب تسریع و تسهیل ر امر نظافت می گردد. در استفاده از دستگاه اسپری وک نیازی به جا به جایی فرش و موکت نمی باشد. استفاده از مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، نظافت با کیفیت تری را در زمانی کوتاه به انجام رسانده و به واسطه مکش کامل آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو، زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

 

شستشو و نظافت فضای داخلی خودرو ها

اسپری وک یا اسپری مکشصندلی ها، سقف و دیگر بخش های داخلی خودرو ها با گذشت زمان آلوده و کثیف می شوند. مسلما شستشو و نظافت این بخش ها با توجه به موقعیت آنها بسیار دشوار و زمان بر می باشد. اسپری وک دستگاهی کاربردی می باشد که به واسطه خصوصیات منحصر به فرد و تخصصی امکان شستشو و نظافت تمامی بخش های داخلی خودرو را در کوتاه ترین زمان ممکن مهیا می نماید.

 

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش