بهترین اسکرابر دستی چه ویژگی هایی دارد؟

قدرت بالا، قابلیت اطمینان و خلاقیت در طراحی و ساخت، ویژگی های اولیه و ضروری در انتخاب دستگاه اسکرابر به شمار می آیند. دستگاه های کف شوی صنعتی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها و ویژگی های صنعتی قدرتمند، به طور اختصاصی برای شستشوی عمیق و حرفه ای سطح زمین در محیط های گوناگون با کاربری های مختلف طراحی و تولید شده اند. محیط هایی که دارای رفت و آمد بالا هستند باید به طور مرتب و پیوسته تمیز و رسیدگی شوند و در این میان بهره مندی از تجهیزات مکانیزه نظافتی کارآمدترین راه کار خواهد بود. در هنگام انتخاب بهترین اسکرابر دستی تنوع محصولات و نام های تجاری شاید سبب سردرگمی شود و بهتر است پیش از اقدام به تهیه کالا بررسی های جامع و کامل به عمل آید.

بهترین اسکرابر دستی چه ویژگی هایی دارد؟

زمین شوی صنعتی با هدایت دستی یکی از پرکاربردترین ابزارهای مکانیزه نظافتی می باشد در ارتقای سطح بهداشت و تمیزی یک محیط نقش مؤثری دارد.

 

بازده کاری بالا

ویژگی های بهترین اسکرابر دستیبهترین اسکرابر صنعتی از بازدهی بالایی در امر نظافت و شستشو برخوردار است. به عنوان ابزار نظافتی مؤثر، کفشوی دستی قدرت و توانایی کافی برای از بین بردن سریع گرد و خاک، لایه های سر سخت آلودگی، آلودگی روغنی و … دارد و در عین حال که فرآیند شستشو و تمیزی را به انجام می رساند، سطحی براق و درخشان بر جای می گذارد.

 

 

 

افزایش سرعت خشک شدن

دستگاه کفشوی دستیمدت زمان خشک شدن سطح زمین پس از شستشو به ویژه در اماکن عمومی و تجاری پر رفت و آمد اهمیت بسیار زیادی دارد تا از احتمال بروز حوادثی مانند لغزندگی به حداقل کاهش یابد. بنابراین دستگاه زمین شوی صنعتی که موتور مکنده آن قدرت بالایی داشته باشد تا سریع ترین زمان را برای خشک شدن سطح زمین ارائه دهد. به این ترتیب با افزایش خشک شدن سطوح ضریب جذب دوباره آلودگی کاهش یافته و تهدیدی برای افرادی که در محیط رفت و آمد دارند، وجود نخواهد داشت.

 

 

کاربری آسان

دستگاه زمین شوی دستییکی از معیارهای تأثیر گذار در انتخاب بهترین دستگاه اسکرابر دستی یا کف شوی صنعتی استفاده آسان از آن می باشد. تجهیزات مدرن به گونه ای طراحی شده اند که کاربر طی یک آموزش بسیار ساده می تواند به کار با دستگاه بپردازد و هدایت و کنترل آن را به دست گیرد. از سوی دیگر سهولت نگهداری و رسیدگی به دستگاه زمین شوی صنعتی یک نکته قابل توجه بوده به صورتی که کاربر بتواند بدون نیاز به استفاده از ابزار خاصی قطعات مصرفی هم چون برس، شیلنگ ها و … را تعویض نماید.

 

 

برس دیسکی یا استوانه ای

کفشوی دستی باتری داردستگاه های اسکرابر صنعتی در مدل های دارای برس دیسکی و برس استوانه ای (رولی) طراحی و تولید گشته اند و مدل های مجهز به برس استوانه ای برای شستشوی سطوحی که خلل و فرج دارند بسیار مناسب هستند. این دستگاه ها که به صورت دستی هدایت می شوند با توجه به جنس سطح مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

گارانتی و وارانتی

کفشوی دستی سالن ورزشیدوره گارانتی و هم چنین وارانتی (خدمات پس از فروش) محصولات یکی از عوامل مهم و تأثیر گذار در انتخاب دستگاه می باشد که حتی گاهی نادیده گرفته شده و افراد بدون دانستن اطلاعات گارانتی اقدام به خرید دستگاه کفشور صنعتی می کنند. تجهیزات با کیفیت ارائه شده از سوی تولید کنندگان معتبر شرایط گارانتی و وارانتی دستگاه ها را به طور کامل شرح داده و مشتریان را از روند تعمیر و نگهداری دستگاه ها آگاه می نمایند.

 

 

قدرت مانور بالا

کفشوی دستی با کاربری آساندر طراحی بهترین اسکرابر دستی حرفه ای وجود تراکم وسایل، پیچ و خم های محیطی و موانع حرکتی در نظر گرفته شده است و به این ترتیب کاربر می تواند کفشوی را در فضاهای مورد نظر به کار گیرد. قدرت مانور بالای دستگاه کف شوی یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن بوده و اسکرابرهای پیشرفته سطوح در محیط های متراکم و با دسترسی محدود را به خوبی شستشو می دهند.

 

 

 

لینک های مفید :

اسکرابر : فهرستی از محصولات

دسته‌بندی مطالب
پربازدیدترین مطالب
درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش