چرا کارواش صنعتی؟

کارواش صنعتی

انجام نظافت و حذف آلاینده ها از محیط های صنعتی و به طور کلی محیط کسب و کار امری لازم و ضروری می باشد. حضور آلاینده ها در محیط نه تنها جلوه های بصری محیط را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد بلکه به واسطه نشست آلاینده ها بر روی تجهیزات و ماشین آلات استفاده شده در خطوط تولید می تواند عملکرد صحیح آنها را مختل نموده و در نهایت با تاثیر بر روی کیفیت محصولات تولیدی، کاهش سود آوری و بهره وری را در پی داشته باشد. از این رو شستشو و حذف آلاینده ها از محیط علاوه بر تامین سطوح بهداشتی مورد نیاز، تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت محصولات تولیدی و افزایش عمر مفید تجهیزات و دستگاه های به کار رفته در محیط ایفا می نماید. مسلم است که عدم نظافت و شستشوی موثر و با کیفیت تجهیزات نه تنها موجب کاهش کیفیت محصولات تولیدی می گردد بلکه با کاهش عمر مفید تجهیزات می تواند هزینه های گزاف تعمیر و با تعویض قطعات را بر دوش صاحبان و مدیران این مجموعه ها تحمیل نماید. از جمله تجهیزات کاربردی و تخصصی که به منظور شستشو و حذف آلاینده ها از محیط به کار می رود می توان به دستگاه های کارواش صنعتی اشاره نمود.

اطلاع از قیمت دستگاه کارواش آب گرم

اساس عملکرد دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتیکارواش صنعتی یا واترجت صنعتی دستگاهی کاربردی در شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های سخت و تثبیت شده را از رو ی سطوح جدا نموده و حذف می نماید. کارواش صنعتی به منظور افزایش فشار آب و پاشش پر فشار آن به سمت بیرون مجهز به پمپ فشار قوی می باشد. دبی و فشار پاشش دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت صنعتی می باشند. هر چه فشار پاشش آب خروجی بیشتر باشد، توان دستگاه در حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر می شود و هر چه سرعت یا دبی پاشش بیشتر باشد، سرعت انجام عملیات نظافت بیشتر می شود.

ویژگی های کاربردی دستگاه های کارواش صنعتی

کارواش صنعتیدستگاه کارواش صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت حجم کمتری از آب مصرف نموده و از این رو سازگاری بالایی با محیط زیست دارد. استفاده از شیوه کاملا مکانیزه در نظافت با این دستگاه ها، علاوه بر افزایش سرعت نظافت نقش مهمی در ارتقا کیفیت نظافت ایفا می نماید. دستگاه های کارواش صنعتی به منظور افزایش توان نظافتی در حذف آلاینده های چرب و روغنی می توانند از حرارت های بالای آب نیز به منظور شستشو و نظافت استفاده نمایند. از این رو دستگاه های کارواش صنعتی مجهز به سیستم گرمکن می باشند. تجهیز این دستگاه ها به سامانه گرم کن موجب افزایش ابعاد و وزن دستگاه می گردد. علاوه بر این هزینه دستگاه های کارواش آب گرم از نمونه های آب سرد بیشتر می باشد. دستگاه های کارواش صنعتی به منظور افزایش عمر مفید دستگاه و هم چنین کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری مجهز به سیستم های محافظی می باشند که با متوقف نمودن عملکرد پمپ و یا کنترل آن در شرایط کمبود آب یا رها شدن ماشه تفنگی دستگاه مانع از استهلاک پمپ و هدر رفت انرژی می گردد.

مزایای استفاده از دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتیکارواش صنعتی یا واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه می باشد که به واسطه استفاده از پاشش پر فشار آب توان بالای در نظافت و شستشوی سطوح دارد. استفاده از این دستگاه ها در نظافت و حذف آلاینده ها موجب کاهش در تعداد نیروی خدماتی شده و در نهایت افزایش بهره وری و سودآوری را در پی دارد. کاهش در مصرف آب و مواد شوینده موجب صرفه جویی در منابع انرژی و کاهش هزینه های مرتبط با این بخش ها می گردد. سرعت و کیفیت بالای این دستگاه ها در عملیات نظافت موجب کاهش چشمگیر در زمان لازم برای نظافت می گردد.

درخواست کارشناسی

مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش